Цікаво і корисно

тільки цікаве, корисне та смішне

КОРИСНО

Скачати електронні підручники для школи

Якщо школяр це Ви – потурбуйтесь про себе самостійно. Це не тільки сучасний тренд, це дійсно зручно, просто та економно.
Кожен рік повторюється одне й те саме: дзвенить шкільний дзвоник і всі учні починають свій навчальний процес. Для кожного з них – це особистий шлях сповнений пригод та цікавих вражень. А для їх батьків, в першу чергу – це своєчасна підготовка дітей до школи. Зошити, канцелярія, шкільні форми, ремонт класу, все потребує додаткових витрат.
На жаль, безкоштовно нічого не видають. Інколи навіть за шкільні книжки доводиться платити. Тому,  цей сайт   підготував для вас онлайн бібліотеку, де ви можете скачати безкоштовно підручники шкільної програми з 1 по 11 клас.
 books for free
Електронні шкільні підручники – мінус шість кілограмів на плечах вашої дитини.
Скачати безкоштовно електронні підручники для школи.Шкільний рюкзак, в якому учень носить свої підручники, в середньому важить до 6 кілограмів. Це означає, що кожен навчальний день вашої дитини починається з великого фізичного навантаження на спину. Позбавте дитину від цього. В сучасному світі комп’ютерних технологій, вже давно стало можливим замінити звичайний шкільний підручник на його електронний аналог, ще й умістити всю шкільну програму в один пристрій. Потрібно лише скачати підручник на планшет і взяти його з собою. На нашому сайті ви можете всі підручники скачати безкоштовно.
З електронними підручниками ви отримуєте ряд переваг для вас та вашої дитини:
  • Універсальний підручник з всією шкільною програмою;
  • Можливість зекономити на покупці підручників, які зараз коштують від 100 гривень і більше;
  • Можливість зекономити час на пошуки потрібних підручників;
  • А головне, -6 кілограмів на плечах вашої дитини, що збереже хребет вашої дитини від сколіозу.
Якщо школяр це Ви – потурбуйтесь про себе самостійно. Це не тільки сучасний тренд, це дійсно зручно, просто та економно.
Джерело: http://mta.ua/stat/pidruchniki_dlya_shkoli?utm_source=FB&utm_medium=post&utm_campaign=pidruchnyky

Leave a Reply

Anti-Spam Quiz:

Theme by Anders Norén