Цікаво і корисно

тільки цікаве, корисне та смішне

Без рубрики

Для чого студенту практика?

стаття

Кожна людина спішить жити. Школяр спішить закінчити школу, звільнитись від опіки батьків, відчути смак свободи і студентського життя. Студент спішить пройти всі круги пекла ВУЗу і насолодитись смаком грошей, безтурботного життя. Здавалось би, закінчиш навчання і всі бажання, омріяна робота, статус і кар’єра, все одразу прийде, ніби так воно і має бути.

А насправді, все потребує багато часу, терпіння, зусиль, міцних нервів і віри в свої сили. Кожен етап життя можна пройти з насолодою якщо справді любити те, що ти робиш, і робити те, що любиш. Але для того,щоб чогось досягти потрібні знання і досвід. Всі роботодавці хочуть кваліфікованого спеціаліста, який ефективністю своєї роботи буде підтримувати стабільний розвиток компанії, а випускник, який шукає роботу – не витрачати зайвих зусиль, нічого робити і при цьому отримувати пристойну ЗП.

Тоді, виникають наступні питання “куди візьмуть без досвіду?”, “чим тоді займатись?”, “як знайти роботу?”, “хто допоможе розібратись у тонкощах спеціальності?”. Насправді, є багато можливостей отримати безцінний досвід і відчути роботу “на смак”, але чомусь про ці можливості мало хто говорить, а ще менше ними користуються.

Однією з таких є можливостей є студентська практика: виробнича, проектно-технологічна чи переддипломна. Так, всіма “улюблена” практика. Але, насправді, саме ця практика є важливою і дуже корисною. Якщо поставитись до неї серйозно, можна зробити великий вклад у майбутню кар’єру, отримати досвід, а, можливо, і роботу.

– По-перше, безкоштовна основа, що дуже важливо для “бідних” і завжди “голодних” студентів. Можна без зайвих грошових вкладень отримати нові знання і закріпити отримані, якщо такі є.

– По-друге, ви отримаєте досвід. Якщо відповідально поставитись до підбору компанії, у якій будете проходити практику, а потім і до самої практики, то в кінці можна буде отримати немалий багаж вражень, познайомитись зі структурою підприємства і, взагалі, з самим процесом роботи.

-Ви відчуєте, можливо, не всі тонкощі, побачите не всі плюси чи складності обраної професії, але вам однозначно легше буде освоїтись в майбутньому на роботі і будете знати чого очікувати від ти чи інших пропозицій роботи, і, власне, в чому вона буде полягати.

– Загалом, завданням практики є соціальна, психологічна і фізична адаптація студентів до умов виробництва, освоєння та вміння працювати в колективі, ознайомлення з програмним забезпеченням і програмними продуктами, які використовуються або створюються в процесі діяльності даного підприємства, опанування технологіями розробки, впровадження та супроводу програмного забезпечення.

Важливо, якщо не пізно все-таки прийти, подивитись і відчути це все на собі. Там, ніхто не насварить, а навпаки допоможе і пояснить, і легше буде підготувати себе морально до того, що чекає у майбутньому.

Для успіху потрібно вкладати в себе, а це безцінний вклад і в себе, і в майбутнє.

Leave a Reply

Anti-Spam Quiz:

Theme by Anders Norén