Цікаво і корисно

тільки цікаве, корисне та смішне

КОРИСНО, ПОДОРОЖІ

Вода з-під крана на острові Лангкаві, Малайзія

Багатьох хвилює:

  • чи можна вживати воду з під крана (в кипяченом вигляді),
  • чи вона містить домішки, які роблять її непридатною для пиття, і потрібно купувати бутильовану воду.
  • чи можна чистити зуби і полоскати рот водою з під крана, чи  краще використовувати кип’ячену або куплену воду.langkawi-kran-voda

І так,

Лангкаві – це острів, на якому немає жодного прісного водоймища (якщо не брати до уваги водоспади), які могли б грати роль водосховища і служити для збору прісної води. Так як опади на Лангкаві є тільки в літню половину року, тобто протягом року розподілені не рівномірно – це унеможливлює метод збору і використання дощової води.

Тому на Лангкаві було вирішено користуватися підземними водами.

На острові Лангкаві є кілька свердловин, глибиною понад 35 метрів, які постачають весь острів водою. Вода зі свердловин дуже хорошої якості і не містить жодних надлишків солей металів, мінералів і іржі. Тому приємна на смак і не вимагає попереднього відстоювання.

Вміст хлору у водопровідній воді на Лангкаві мінімальне, тому вона не має неприємного запаху, такого звичного для українців, білорусів та росіян.

Місцеві жителі п’ють воду з під крана, пропустивши її через фільтр, без додаткового кип’ятіння. На водопровідній воді можна готувати рідкі страви.

Для туристів важливо те, що вони без побоювання можуть здійснювати гігієнічні процедури з водопровідною водою, а так само можуть без страху наповнювати водою свій готельний чайник і пити після попереднього кип’ятіння без побоювання за своє здоров’я.

Приємного відпочинку!

20161223_152241

Leave a Reply

Anti-Spam Quiz:

Theme by Anders Norén