Цікаво і корисно

тільки цікаве, корисне та смішне

ЦІКАВО

ТОПові види епіляції: як обрати свій

Усі методи видалення волосся поділяють на дві групи: депіляцію та епіляцію.

У першому випадку волосина видаляється фізичним способом: голінням чи вищипуванням (пінцетом, електродепілятором, восковими смужками чи методом шугарінгу). При епіляції ж відбувається вплив на волосяну цибулину, що дає кращий результат, оскільки волосся випадає разом із «коренем» і назавжди.

Більшість жінок вдаються до бритви або депіляційного крему, які працюють відносно швидко і коштують відносно недорого. Однак і ефект, на жаль, недовгий. У кого через 2-3 дні, а у кого і на наступний день починають пробиватися ненависні волоски, жорсткі й колючі після контакту з бритвеним лезом.

Воскова епіляція, при якій розігрітий віск наноситься на шкіру, а потім віддаляється з неї разом з волосками. Досить болюча процедура призводить до того, що гладкими ніжками можна насолоджуватися 3-4 тижні. А потім – все знову… але не раніше, ніж волосся відросте хоча б до 5 мм у довжину, щоб віск міг його захопити. Очевидно, до цього моменту потрібно носити брюки і відкладати романтичні побачення до кращих часів.

Шугаринг, якщо ти не боїшся, що “дещо злипнеться” в буквальному сенсі. Для того, щоб видалити волосся з тіла, на задане місце наноситься гаряча карамель. Саме вона “забирає з собою” волоски, коли її видаляють з тіла. В шугарингу все так само, як і у восковій епіляції – до наступної процедури потрібно відростити волоски, щоб цукрова паста могла їх захопити.

Лазерна епіляція, якщо у тебе темне волосся. Лазер впливає на пігмент меланін, який міститься в волосі і який здатний поглинати тепло. Внаслідок його нагрівання руйнуються судини, які живлять фолікул, і волосся гине.

Фотоепіляція, суть якої полягає у впливі потужних світлових імпульсів на корені волосся, що і викликає випадання волосся в заданій зоні. Ця процедура допоможе позбавитися від волосся на будь-якій частині тіла. Більш того, вона запускає процеси регенерації клітин шкіри.

Leave a Reply

Anti-Spam Quiz:

Theme by Anders Norén