Цікаво і корисно

тільки цікаве, корисне та смішне

Фільми

10 найвідоміших фільмів про стоматологів

Професія стоматолога не найлегша, але комедійні режисери часто роблять своїх героїв зубними лікарями.

Фильм "Дантист на диком Западе"

«Дантист на Дикому Заході» (1968)

Безпосередній випускник медичного коледжу відправляється на Дикий Захід – боротися із зубними хворобами американців. Але його одружує на собі знаменита злочинниця, і лікарю доводиться змінити професію: тепер герой стає вільним стрільцем.

                                                                                                               

«Іван Васильович змінює професію» (1973)

У класичному радянському кінематографі фігурує, мабуть, найвідоміший «кіностоматолог» – Антон Семенович Шпак (герой Володимира Етуша). Той самий, у якого вкрали «три магнітофони, три камери закордонних, три портсигари вітчизняних і куртку замшеві. Три.”. Роль Шпака була у фільмі другорядною, але від цього не менш запам’ятовується.

«Сліпуча посмішка Нью-Джерсі»(1989)

У сюжеті, де герой подорожує по країні і допомагає людям, здається, вже немає нічого дивного. Але в драмі Карлоса Соріна цей «благородний Робін Гуд» – стоматолог. Роз’їжджаючи на мотоциклі від одного містечка до іншого, він розповідає жителям про правила гігієни порожнини рота і про профілактику зубних захворювань.

«Дантист» (1996)

В американському трилері головним героєм став лиходій-дантист. На грунті ревнощів він божеволіє і починає проводити над людьми звірячі досліди. Причому його жертвою стає не тільки дружина, а й ні в чому не винні пацієнти.

«9 ярдів» (2000)

Дантист Ніколас Озеранскі (Оз) веде розмірене, спокійне життя. Але все змінюється, коли по сусідству з ним поселяється кілер «у відставці»: тихий стоматолог закохується в його дружину і починає крутити з нею таємний роман. В кінці фільму герой знаходить своїм професійним навичкам нове застосування – щоб видати одну людину за іншого, він «підробляє» йому зуби. Причому, провертає це на трупі убитого недоброзичливця.

 

 

«Новокаїн» (2001)

Герой Сива Мартіна – процвітаючий дантист, чиє життя схоже на виповниться американську мрію. Ось тільки після візиту однієї з пацієнток на лікаря звалюється безліч проблем, включаючи пропажу наркотиків з кабінету.

 

 

 

 

 

 

«Снігові пси» (2002)

Ще один успішний стоматолог – Том Брукс з комедії «Снігові пси». У потомственого дантиста власна клініка в Майамі і безліч клієнтів, але він кидає улюблену роботу, щоб відправитися на Аляску. Там на нього чекає несподівано отриманий спадок – будинок і вісім наїзних собак..

 

 

 

 

 

«Успіху, Чак» (2007)

Молодий красень Чак дуже популярний у жінок – після побачення з ним кожна дівчина знаходить свою справжню любов. А ще – він хороший дантист: Чак підкорює серце головної героїні після того, як нарощує їй шматочок зуба, який відколовся .

 

 

 

 

 

 

 

«Похмілля у Вегасі» (2009)

Життя нудного дантиста Стю кожен раз розквітає новими барвами після того, як він зустрічається зі своїми друзями. Після пари чарок нудний стоматолог перетворюється в сорочку-хлопця і душу компанії, а ще – одружується на незнайомих стриптизерках і сам вириває собі зуби на спір.

 

 

 

 

«Нестерпні боси» (2011)

В американській комедії дантистом став не тільки головний герой, але і його начальниця – сексуальна маніячка, яка хизується перед асистентом в білому халаті, накинутому на голе тіло. Правда, її план зі зваблення не спрацював: співробітник вирішив просто вбити нав’язливого боса.

 

 

Leave a Reply

Anti-Spam Quiz:

Theme by Anders Norén